poniedziałek, 13 lipca 2015

5 sposobów na... szczęście :)Pewnie nie raz zastanawiałaś się jak być szczęśliwą i bardziej zadowoloną z życia? Zastosuj się do 5 porad a Twoje życie na pewno stanie się lepsze


1. Przestań przejmować się opiniami innych

Kieruj się w życiu zasadą: "Nikt za mnie nie umrze więc nikt nie ma prawa mówić mi jak mam żyć." A ludzie? I tak będą gadać, cokolwiek zrobisz, znajdą się krytycy, dlatego szkoda zdrowia na myślenie "co ludzie powiedzą"  po prostu rób swoje i bądź szczęśliwa :)

2. Przestań przejmować się na zapas

Często wyolbrzymiamy swoje problemy. Też tak masz? Pomyśl, że 90 % Twoich "problemów" po kilku dniach okazuje się błahostkami, którymi nie warto nawet zaprzątać sobie głowy. Naprawdę:)

3. Znajdź w życiu pasję

To bardzo ważne, zastanów się co sprawia Ci przyjemność. Nie musi być to drogie i wyszukane hobby, może to być najprostsza czynność jak taniec, gotowanie, jazda na rowerze, cokolwiek. Uczyń z tego swoją pasję.

4. Zaakceptuj siebie

Pewnie nie raz stałaś przed lustrem i wytykałaś czego w sobie nie lubisz? A może by tak dla odmiany skupić się na swoich mocnych stronach? Od razu poczujesz się o niebo lepiej:)

5. Ciesz się z drobiazgów

Pamiętasz tę piosenkę? "Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest..." W tych słowach jest sporo racji bo skoro nie potrafimy cieszyć się z drobiazgów to jak mamy docenić te "wielkie rzeczy"?


Czy jest coś co w sposób szczególny sprawia że jesteście szczęśliwe? Podzielcie się tym proszę:)Jeśli masz ochotę zaobserwuj mojego bloga, obiecuję że odwdzięczę się tym samym:))

10 komentarzy:

 1. wszystkie te punkty są tak bardzo oczywiste ale tak CIĘŻKIE do zrealizowania :<

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się z Tobą w 101 % :) ludzie zawsze będą gadać, przejmowaniem się na zapas (szczególnie my kobiety!) same robimy sobie "hyś", dzięki pasji ludzie dokonują niemożliwego, akceptacja siebie to podstawa-jak CIę widzą tak Cię piszą, a radość z drobiazgów świadczy o tym że mamy w sobie coś z dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cześć mufinko! :)

  zostaję u Ciebie na dłużej - na dobry początek !

  P.S
  po 36 roku życia te punkty staja się łatwiejsze :)

  A.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak należy doceniać małe rzeczy :) Takie drobne cudeńka życia codziennego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Znajdź swoją pasję"- ten punkt przemawia do mnie najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. 5 bardzo trafionych punktów. Najważniejszym chyba jednak pozostaje nie przejmować się opinią innych. One przecież bardzo często wynikają z zawiści międzyludzkiej, z zazdrości...

  OdpowiedzUsuń
 7. hej, wszystkie punkty są mega ważne, ja dalej próbuje siebie zaakceptowac i rozwiajać swoje pasje, czasami cieżko jest ogarnać się w świecie gdzie jest tyle nienawisci.
  Zapraszam do mnie na: http://lap-stajla.blogspot.co.at u mnie post o Kendall Jenner.

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne ;) wszystko takie prawdziwe
  moze wspolna obs ? zacznij i daj znac . poklikasz u mnie ? paperlifex33.blogspot.com/2015/07/wishlist_14.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkie punkty stosuję od dawna ;)

  OdpowiedzUsuń